#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

RHC KEMPY STARŠÍCH A MLADŠÍCH ŽÁKŮ

RHC KEMP - STARŠÍ ŽÁCI

Poslední z kempů pro starší žáky se konal na státní svátek 17. listopadu v městské sportovní hale na Slovanech. Kemp zaměřen opět pouze na zdokonalování herních činností jednotlivců na které jsme navázali se spolupráci dvojic v přechodu do rychlého útoku druhého sledu a trénování rozhodovacích  schopností 2:1, 3:2. Tentokrát se dostalo i na specializovaný trénink pro brankářů. Závěrem jsme si vše vyzkoušeli ve hře.

Účast:

Talent - 9 hráčů

Sokol Šťáhlavy - 5 hráčů

Házená Rokycany - 1 hráč

 

RHC KEMP - MLADŠÍ ŽÁCI

Neděle 18. listopadu patřila mladším žákům, kteří se sešli na dalším z RHC kempu. Hned na začátek bych chtěl pochválit za jednu z nejlepších účast hráčů.

Talent - 16 hráčů

Sokol Šťáhlavy - 2 hráči

Házená Rokycany - 7 hráčů

V městské sportovní hale na Slovanech se zúčastnilo kempu 25 mladších žáků.  Po úvodním 30 minutovém zahřátí, rozběhání rozdělili trenéři chlapce na 3 skupiny - atletika, útočné činnosti jednotlivce, obranné činnosti jednotlivce. Na každém stanovišti strávila skupina 8 - 9 chlapců kolem 30 minut. Závěrem jsme si zahráli turnajovým systémem na 3 týmy po 10 minutách. Přínosem pro hráče byla návštěva Petra Hejtmánka - šéf RHC center.

Poslední termín kempu mladších žáku je stanoven netradičně na pondělí 10. prosince v hale 31. ZŠ.

Zveme všechny trenéry na trenérský seminář - BRANKÁŘSKÁ ŠKOLA - FÜCHSE BERLÍN

19. 12. 31. ZŠ - 17:30 - 20:30

Cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami. Více informací zde.