Dorosty neuspěly v Zubří

Po drtivé porážce mladšího dorostu v Zubří následně neuspěli ani starší dorostenci, byť drželi naději na body až do konce utkání. Obě utkání hodnotí trenéři Jiří Piroch a Petr Štochl.

Jiří Piroch, trenér staršího dorostu:

Do utkání jsme vstoupili poměrně dobře. Se soupeřem jsme 20 minut prvního poločasu drželi krok. Pak přišel  asi náš nejslabší úsek utkání a Zubří nám odskočilo na rozdíl tří branek. Do kabiny jsme v poločase odcházeli za stavu 14:11 pro domácí.

Ve druhém poločase jsme se chtěli hlavně vyvarovat neproměňování vyložených šancí a vydržet v zodpovědné hře. Bohužel se nám to nepodařilo ?. Udělali jsme plno technických chyb a ani naše úspěšnost střelby se nezlepšila. I přes to jsme dokázali druhý poločas vyhrát 17:15.  K otočení zápasu v náš prospěch to ale nestačilo.

Kluky musím pochválit za přístup, přes nepříznivý stav bojovali a snažili se zápas strhnout na naši stranu. Musíme se z těchto chyb poučit a v neděli proti Frýdku opět  bodovat.

Petr Štochl, trenér mladšího dorostu:

Toto utkání se mi hodnotí velmi špatně, protože v podstatě není co vyzdvihnout a já se vždy snažím hledat pozitivní stránky v naší hře. Zubří nás zkrátka přehrávalo ve všech herních dovednostech a ani přístup k utkání nebyl dle našich představ. I  tam bylo Zubří daleko před námi, což mě hodně mrzí.

Kvalita herních činností (zejména hra jeden na  jednoho a útočné kombinace), byla velmi špatná, proti kvalitnímu soupeři, jakým Zubří bezpochyby je, musíme předvést výkon na hranici našich současných možností, abychom vůbec mohli pomýšlet na dobrý výsledek.

Pevně doufám, že tato zkušenost bude pro nás motivací do dalších zápasů i tréninků, abychom byli schopni se soupeři kvalit týmu z Valašska držet krok.