#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

9. kolo 1. a 2. ligy mladšího dorostu

Družstva mladších dorostenců Talent Škoda JS Plzeň se v neděli 21. 11. 2021 představila v ligových soutěžích dorostenců.

Mladší dorostenci "A" se od 11:00 hod. představili na domácí palubovce, kdy jejich soupeřem bylo v rámci 9. kola 1. ligy mladšího dorostu družstvo SKKP Handball Brno. Utkání bylo od úvodního hvizdu velmi vyrovnané. Soupeř se záhy ujal vedení a i vinou naší velmi bídné koncovky a celkového řešení útočných akcí, kterou jsme nedokázali podpořit ani v defenzívě, jsme se prvním poločasem protrápili k jednobrankovému vítězství 16:15. Ani vstup do druhého poločasu nebyl z naší strany v útočné fázi nijak oslnivý, díky zlepšené obranné hře jsme si vytvořili během prvních dvanácti minut pětibrankový náskok v poměru 22:17. Soupeř nás nadále trestal za každou chybu a ve 22. minutě snížil na rozdíl dvou branek 25:23. Poslední pětiminutovka už byla v naší režii a utkání jsme nakonec dovedli do upracovaného vítězství 29:24.

STATISTIKA UTKÁNÍ Talent Škoda JS Plzeň A - SKKP Handball Brno

Mladší dorostenci "B" se od 14:00 hod. představili na palubovce LIONS Hostivice, pro nás velmi známého soupeře z Přeborů Prahy žactva z posledních čtyř ročníků. Do samotného utkání jsme nevstoupili vůbec špatně a v sedmé minutě jsme vedli 3:1. Pak se naše útočné kombinace zadrhly a připomínaly dopolední trápení s Brnem. Ve 21. minutě jsme ještě zvyšovali na 6:3, ale během pěti minut soupeř snížil na rozdíl jedné branky a tento brankový rozdíl vydržel až do poločasu. Do kabin jsme odcházeli jen díky výbornému výkonu Adama v brance za stavu 9:8 v náš prospěch. Poločasový "monolog" v šatně byl asi živou vodou, protože vstup do druhého poločasu byl diametrálně odlišný našemu představení v poločasu prvním. Během pěti minut jsme vedli již rozdílem pěti branek a ve 45. minutě už rozdíl ve skóre činil osm branek. Zlepšená obrana, stále velmi dobrý výkon brankáře a výrazně lepší řešení útočných akcí ve druhém poločase nás nakonec dovedl k desetibrankovému vítězství 28:18.

STATISTIKA UTKÁNÍ LIONS Hostivice - Talent Škoda JS Plzeň B

O následujícím víkendu zajíždí se družstvo A v sobotu 27.11. do Nového Veselí a družstvo B se v neděli 28.11. od 16:00 hod. představí na palubovce Lokomotivy Louny.