9. ROČNÍK MEMORIÁLU MIROSLAVA ŠAFRA

9. ročník memoriálu Miroslava Šafra je minulostí. Přinášíme vám konečné umístění jednotlivých týmů. V příští dnech se pak můžete těšit na hodnocení trenérů.

Konečné umístění

Mladší dorost:
1. místo HSC Coburg - 8 bodů 108:93

2. místo - Mezökövesdi KC - 5 bodů 94:75

3. místo - LHC Cottbus - 5 bodů 95:92

4. místo - ŠKP Bratislava - 2 body 86:100

5. místo - Talent ŠKODA JS Plzeň - 0 bodů 92:115

Starší dorost:
1. mí­sto - HC ROBE Zubří - 8 bodů 103:68

2. mí­sto - SG Nickelhütte Aue - 6 bodů 77:82

3. mí­sto - ŠKP Bratislava - 4 bodů 72:76

4. mí­sto - Talent ŠKODA JS Plzeň - 1 bod 75:88

5. mí­sto - HSC Coburg 2000 - 1 bod 70:83

Individuální ocenění - mladší dorost

Nejlepší brankář - Paul Hempel - HSC Coburg 2000
Nejlepší střelec - Balázs Sárosi - Mezökövesdi KC

Nejlepší hráč - Balázs Sárosi - Mezökövesdi KC

Individuální ocenění - starší dorost

Nejlepší brankář - Pascal Bochmann - SG NIckelhütte Aue

Nejlepší střelec - Kristián Halla - ŠKP Bratislava

Nejlepší hráč - Lukáš Mořkovský - HC ROBE Zubří

 

Děkujeme všem aktérům turnaje za fair-play hru a chování po celý turnaj a zároveň jim přejeme do nadcházející sezóny mnoho úspěchů a budeme se těšit v budoucnu na viděnou.

Rozlosování a výsledky turnaje - MEMORIÁL M. Š. 2019

PÁ/FR

23. 8. 19

 

 

 

 

č. z.

Kategorie

Čas

Domácí/H

Hosté/G

Výsledek/Ergebnis

1.

Ml. D./Jugen B

16:00

Talent ŠKODA JS Plzeň

ŠKP Bratislava

29:33

2.

St. D./Jugend A

17:05

Talent ŠKODA JS Plzeň

ŠKP Bratislava

16:22

3.

Ml. D./Jugen B

18:10

HSC Coburg 2000

LHC Cotbus

33:30

4.

St. D./Jugend A

19:15

HSC Coburg 2000

SG Nicklehüte Aue

18:25

SO/SA

25. 8. 19

 

 

 

 

5.

Ml. D./Jugen B

9:00

KC Mez?kövesdi

Talent ŠKODA JS Plzeň

28:18

6.

Ml. D./Jugen B

10:05

ŠKP Bratislava

HSC Coburg 2000

23:26

7.

Ml. D./Jugen B

11:10

LHC Cotbus

KC Mez?kövesdi

20:20

8.

Ml. D./Jugen B

12:15

HSC Coburg 2000

Talent ŠKODA JS Plzeň

26:22

9.

Ml. D./Jugen B

13:20

ŠKP Bratislava

LHC Cotbus

16:17

10.

St. D./Jugend A

14:25

HC ROBE Zubří

Talent ŠKODA JS Plzeň

25:21

11.

St. D./Jugend A

15:30

ŠKP Bratislava

HSC Coburg 2000

17:16

12.

St. D./Jugend A

16:35

SG Nicklehüte Aue

HC ROBE Zubří

13:29

13.

St. D./Jugend A

17:40

HSC Coburg 2000

Talent ŠKODA JS Plzeň

19:19

14.

St. D./Jugend A

18:45

ŠKP Bratislava

SG Nicklehüte Aue

16:17

20:00 WORKSHOP TRAINER UND MANAGER

 

NE/SO

Kategorie

25. 8. 19

 

 

 

15.

Ml. D./Jugen B

8:30

KC Mez?kövesdi

HSC Coburg 2000

18:23

16.

St. D./Jugend A

9:35

HC ROBE Zubří

HSC Coburg 2000

22:17

17.

Ml. D./Jugen B

10:40

Talent ŠKODA JS Plzeň

LHC Cotbus

23:28

18.

St. D./Jugend A

11:45

Talent ŠKODA JS Plzeň

SG Nicklehüte Aue

19:22

19.

Ml. D./Jugen B

12:50

KC Mez?kövesdi

ŠKP Bratislava

28:14

20.

St. D./Jugend A

13:55

ŠKP Bratislava

HC ROBE Zubří

17:27

15:00 VYHLÁŠENÍ/SIEGEREHRENUNG

 

Tyto webové stránky používají soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde.