#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

8. turnaj Přebor Prahy, 13. 4. 2019 , DUKLA PRAHA B

"

Mladší žáci Talent Škoda JS Plzeň měli v sobotu 13. 4. 2019 na programu 8. turnaj Přeboru Prahy sk. A v rámci soutěžního ročníku 2018/2019, jehož pořadatelství připadlo na družstvo Dukly Praha B. V rámci 8. kola Přeboru Prahy se ve sportovní hale v Hostivicích postupně utkali s družstvy Dukla Praha A, TJ JM Chodov A, Dukla Praha B a Lions Hostivice 2006.

První utkání s Duklou Praha A bylo od počátku velmi vyrovnané, po prvním poločasu, tvořeném osobní hrou, byl stav utkání 5:5 a i po konci druhého poločasu svítil na výsledkové tabuli nerozhodný stav 13:13. Ve druhém utkání proti TJ JM Chodov měli chlapci od počátku navrch a dovedli ho do vítězství v poměru 23:6. Třetí utkání proti Dukle Praha B bylo stejně vyrovnané jako úvodní utkání proti Dukle Praha A. Osobní hra skončila rovněž 5:5, ale soupeř nakonec, díky našim několika technickým chybám a několika zbytečně obdrženým brankám z těžkých střeleckých úhlů, dovedl utkání do dvoubrankového vítězství v poměru 16:14. Poslední utkání proti vítězi posledního turnaje Lions Hostivice 2006 bylo opět vyrovnané. Po osobní hře byl rozdíl ve skóre pouze jednobrankový, ve druhém poločasu se nám soupeře podařilo ""přetlačit"" a zvítězit 18:13.

Třetí jarní turnaj Přeboru Prahy nám opět potvrdil obrovskou vyrovnanost čtyř družstev - Dukly Praha A, Dukly Praha B, Lions Hostivice 2006 a našeho družstva. Každý turnaj potažmo každé utkání na turnaji rozhodují maličkosti - střelecká produktivita, větší množství technických chyb, laciné branky atd., mnohdy o osudu utkání rozhoduje i jedna taková chyba. Každý turnaj respektive každé utkání přináší našim chlapcům obrovské množství zkušeností. Bohužel na dnešním turnaji jsme se ve vyrovnaných a vypjatých utkáních mohli spolehnout pouze na šestici hráčů. Byť jsme na turnaj odjížděli v sestavě 9 hráčů a 2 brankáři, tři z chlapců dnes neměli úplně svůj den a velké množství jejich po sobě jdoucích chyb a ztrát sráželo celé družstvo. Ani s jejich bojovností, nasazením a obětavostí to dnes nebylo úplně ono. Co se týče brankářů, tak neustále bojujeme s chytáním z křídelních prostor, které nám dělají největší problémy. Paradoxně ze spojkových prostor a středu brankoviště jsou oba na velmi dobré úrovni, z křídelních prostor to není ono a laciné branky z těchto prostor nás stojí obrovské množství úsilí.

8. turnaj Přebor Prahy, 13. 4. 2019 , DUKLA PRAHA B - výsledky (klikněte)

O velikonocích nás čeká tradiční PRAGUE HANDBALL CUP 2019 a v pořadí 9. turnaj Přeboru Prahy je na programu v neděli 5. 5. 2019 ve sportovní hale v Hostivicích.