7. kolo mistrovské nadstavby 1. ligy mladších dorostenců

Družstvo mladších dorostenců Talent Škoda JS Plzeň "A" se v rámci 7. kola mistrovské nadstavby 1. ligy mladších dorostenců představilo v neděli 1. 5. 2022 od 12:00 hod. na palubovce Sportovní haly města Plzně. Soupeřem našim mladším dorostencům bylo družstvo HCB Karviná. V prvním vzájemném utkání jsme dokázali v Karviné zvítězit o dvě branky a tak se dal očekávat vyrovnaný boj.

Vstup do utkání byl plně v naší režii a od úvodního hvizdu jsme tahali za delší konec provazu. Povedený úvod znamenal rychlý time out soupeře v polovině deváté minuty za našeho vedení 5:1. Následně se hra vyrovnala a do konce šestnácté minuty jsme se soupeři drželi na rozdíl v úvodu vybudovaného náskoku čtyř branek. Od sedmnácté minuty do konce dvaadvacáté minuty jsme odehráli velmi povedený úsek hry, ve kterém jsem soupeři odskočili již na rozdíl devíti branek. Soupeř sice rychle snížil na rozdíl šesti branek, ale na toto jsme dokázali reagovat a poločas dovedli do vítězství 19:12. Úvod druhého poločasu byl opět v naší režii a po odehraných deseti minutách druhého poločasu jsme vedli již desetibrankovým rozdílem 25:15. Ani s tímto jsme se nesmířili a pokračovali nadále v navyšování skóre kdy na konci padesátéprvní minuty jsme vedli již o sedmnáct branek 35:18. Soupeři se do konce utkání podařilo rozdíl ve skóre mírně snížit a po závěrečném hvizdu tak svítil na výsledkové tabuli stav 38:23 v náš prospěch.

STATISTIKA UTKÁNÍ Talent Škoda JS Plzeň A - HCB Karviná

TABULKA 1. LIGY MLADŠÍHO DOROSTU

V posledním utkání 1. ligy mladších dorostenců v rámci soutěžního ročníku 2021/2022 se naši mladší dorostenci představí v neděli 8. 5. 2022 od 16:00 hod. ve sportovní hale v Olšanech u Prostějova, kde jim bude soupeřem družstvo Házenkářské Akademie Olomouckého kraje.