#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

5. kolo Přeboru Prahy starších žáků - 1. 12. 2019, HOSTIVICE

V neděli 1. 12. 2019 se starší žáci Talent Škoda JS Plzeň potřetí a naposledy představili v Přeboru Prahy, kde na základě souhlasu Pražského svazu házené odehráli jako host tři soutěžní  turnajová kola.

V rámci 5. kola Přeboru Prahy starších se ve Sportovním centru Hostivice postupně utkali s družstvy HC Dukla Praha A, HC Dukla Praha B, TJ JM Chodov a Lions Hostivice.

Družstvo odjelo na turnaj v částečně obměněné sestavě oproti kolům minulým, neboť mladší žáci, kteří vypomáhají i ve starším žactvu, reprezentovali barvy klubu na turnaji v Zubří a některé chlapce nepustila do turnaje nemoc.

Hned v úvodním utkání narazili chlapci na družstvo HC Dukla Praha A. Chlapci i v nekompletní sestavě dokázali soupeři vzdorovat, ale nakonec po poločasu 6:9 soupeři podlehli 13:15. Ve druhém utkání stálo chlapcům v cestě druhé družstvo pražské Dukly. V tomto utkání měli chlapci navrch a po poločasu 12:8 ho dovedli do vítězství 16:12. Třetí utkání byl souboj s družstvem TJ JM Chodov. Soupeř do utkání vstoupil lépe a po poločasu držel dvoubrankové vedení 5:3. Ve druhém poločasu se chlapcům utkání podařilo otočit a nakonec v utkání chudém na branky zvítězili 9:8. Poslední čtvrté utkání proti Lions Hostivice bylo jednoznačnou záležitostí a po poločasu 16:5 svítil na výsledkové tabuli konečný stav 24:9.

5. turnaj Přebor Prahy, 1. 12. 2019, SPORTCENTRUM HOSTIVICE - výsledky (klikněte)

Je na místě poděkovat Pražskému svazu házené za možnost absolvovat zmíněná tři soutěžní kola v jimi řízené soutěži. Starší žáci mají za sebou účinkování v Přeboru Prahy a nyní už se budou soustředit na úvodní kolo Žákovské ligy, které odehrají v neděli 8. 12. 2019 ve Velkém Meziříčí. Krom žákovské ligy je čeká ještě několik turnajů Plzeňské ligy a několik nesoutěžních vícedenních turnajů.