4. kolo Přeboru Prahy starších žáků - 2. 11. 2019, LOKO VRŠOVICE

V sobotu 2. 11. 2019 se starší žáci Talent Škoda JS Plzeň podruhé představili v nafukovací hale Lokomotivy Vršovice v Přeboru Prahy starších žáků.

Los soutěže jim pro tento turnaj postavil do cesty družstva Sokol Vršovice, HC Dukla Praha A, TJ JM Chodov a domácí družstvo Lokomotiva Vršovice.

Na turnaj nakonec vyrazila 14 - ti členná sestava chlapců sestávající se z kombinace ročníků narození 2005, 2006, 2007 a 2008.

Do úvodního utkání proti Sokolu Vršovice vstoupili chlapci dobře a rychle se ujali několika brankového vedení, které navyšovali až do poločasového vedení 12:1. Ve druhém poločasu, i po prostřídání, chlapci skóre ještě navýšili na končených 19:5. Ve druhém utkání se starší žáci utkali s lídrem Přeboru Prahy Duklou Praha A. Úvod utkání se chlapců hrubě nepovedl a ve třetí minutě prohrávali 0:3. Poté se hra začala vyrovnávat, ale výsledkově se chlapcům stále nedařilo a soupeř dokázal vedení navýšit na 4:8. Zlepšenou hrou v obraně se chlapcům do poločasu povedlo korigovat stav na 7:9 ve prospěch Dukly. Druhý poločas byl o poznání lepší než poločas první, velmi dobrá obranná fáze chlapcům dopomohla k otočení výsledku a ještě nedlouho před koncem jsme vedli 14:13. Zbytečnou ztrátou míče v útoku a následným faulem po brejkové situaci jsme soupeři nabídli se závěrečným hvizdem vyrovnání ze sedmimetrového hodu na konečný stav 14:14. Ve třetím utkání chlapci změřili síly s TJ JM Chodov. Úvodní poločas byl vyrovnaný, což dokládá i poločasový stav 6:5 v náš prospěch. Ve druhém poločasu už chlapci převzali otěže utkání do svých rukou a postupně navyšovali skóre až na konečný šestibrankový rozdíl v poměru 17:11. Do posledního čtvrtého utkání proti Lokomotivě Vršovice jsme vstoupili bez několika hráčů, které trápila drobná zranění. I přes úvodní problémy v obranné fázi, které nás stály několik zbytečných branek, jsme šli do druhého poločasu s dvoubrankovým vedením 9:7. Ve druhém poločasu už jsme soupeři nedovolili téměř nic a nakonec zvítězili desetibrankovým rozdílem 20:10.

4. turnaj Přebor Prahy, 2. 11. 2019, LOKO VRŠOVICE - výsledky (klikněte)

Potřetí se starší žáci představí v Přeboru Prahy v neděli 1. 12. 2019 ve Sportcentru Hostivice.

Tyto webové stránky používají soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde.