4. kolo Plzeňské ligy starších žáků, sobota 14. 12. 2019, ROKYCANY

Starší žáci Talent ŠKODA JS Plzeň se v sobotu 14. 12. 2019 představili v Rokycanech v rámci 4. kola Plzeňské ligy starších žáků. Ve čtvrtém kole se starší žáci postupně utkali s družstvy Házená Rokycany, TJ Sokol Šťáhlavy a HK Slavia VŠ Plzeň.

První utkání proti pořádajícímu družstvu bylo od úvodu v režii našich chlapců, kteří si postupně vybudovali několikabrankový náskok, který se v poločasu zastavil na stavu 11:4. Druhý poločas byl z naší strany ještě přesvědčivější a po závěrečném hvizdu svítil na výsledkové tabuli konečný stav 27:7.  

Druhé utkání byl souboj s družstvem TJ Sokol Šťáhlavy. Ještě před úvodním hvizdem tohoto utkání došlo ze strany družstva starších TJ Sokol Šťáhlavy k předání příspěvku určeného na speciální invalidní vozík pro našeho dorostence Tomáše Matoušíka, který je po letní dopravní nehodě upoután na invalidní vozík. Toto gesto nás velmi potěšilo a šťáhlavským chlapcům za to patří "palec nahoru". Samotné utkání bylo od úvodu velmi vyrovnané, kdy v prvním poločasu měli mírně navrch naši soupeři a po poločasu vedli jednobrankovým rozdílem 8:7. Vstup do druhého poločasu se lépe povedl nám a čtyřbrankovou šňůrou jsme se dostali do tříbrankového vedení, které už jsme nepustili a utkání dovedli do vítězství 15:10.

Ve třetím utkání nám stálo v cestě družstvo HK Slavia VŠ Plzeň. Utkání bylo od úvodu jednoznačnou záležitostí a po poločasu 18:7 jsme ho vyhráli 31:12.

Výsledky a tabulka 4. kola Plzeňské ligy starších žáků


Další program straších žáků je i přes konec kalendářního roku celkem plný. O víkendu 21. a 22. 12. 2019 čeká chlapce výjezd do Erlangenu spojený s návštěvou nedělního utkání 1. bundeligy HC Erlangen ? Füsche Berlin a hned první lednový víkend tj. 4. a 5. ledna 2020 zajíždějí starší žáci na turnaj do Jindřichova Hradce.

Tyto webové stránky používají soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde.