4. KOLO DOROSTENECKÝCH LIG

Mladší dorostenci Talent Škoda JS Plzeň se v neděli 10.10. představili na domácí palubovce v rámci 4. kola 1. a 2. ligy mladšího dorostu proti družstvům Lovci Lovosice.

Mladší dorostenci "A" nevstoupili do utkání dobře a soupeř nám brzy odskočil na rozdíl čtyř branek. Ve třiadvacáté minutě se soupeři podařilo odskočit na rozdíl 6 branek v poměru 10:16. Zlepšenou obranou jsme do poločasu snížili na rozdíl dvou branek 15:17. Druhý poločas byl jako na houpačce, soupeř opakovaně zvýšil na čtyř až pěti brankový rozdíl, nám se podařilo snížit na dvoubrankový rozdíl. Když se nám ve dvacáté sedmé minutě podařilo snížit na jednobrankový rozdíl 30:31 vypadalo to na dramatický závěr. Bohužel několik našich chyb nakonec znamenalo konečnou, čtyřbrankovou prohru 30:34.

STATISTIKA UTKÁNÍ Talent Škoda JS Plzeň A - LOVCI LOVOSICE A

Mladší dorostenci "B" vstoupili do utkání proti Lovcům B velmi dobře a po deseti minutách vedli 6:1. Další desetiminutovka byla v režii soupeře a po dvaceti minutách byl stav utkání 11:9 v náš prospěch. Do konce poločasu se nám povedlo odskočit na pětibrankový rozdíl 15:10. Druhý poločas byl vyrovnaný, kdy soupeři se nepodařilo snížit na menší než tříbrankový rozdíl. Rozhodujícím úsekem byla tříminutovka mezi dvacátoučtvrtou a dvacátoušestou minutou, kdy se nám podařilo odskočit na sedmibrankový rozdíl a dovést utkání nakonec k vítězství v poměru 30:22.

STATISTIKA UTKÁNÍ Talent Škoda JS Plzeň B - LOVCI LOVOSICE B

V následujícím kole se družstvo A představí v sobotu 16.10. v Úvalech a družstvo B bude hájit dosavadní neporazitelnost v neděli 17.10. v Mělníku.