3. kolo Přeboru Prahy starších žáků - 13. 10. 2019

Starší žáci Talent Škoda JS Plzeň se v aktuálním soutěžním ročníku krom Plzeňské ligy účastní i Přeboru Prahy, kde na základě souhlasu Pražského svazu házené odehrají jako host 3 turnajová kola.

Poprvé se do Přeboru Prahy starších žáků zapojili naši chlapci ve 3. kole, které se uskutečnilo v neděli 13. 10. 2019 ve Sportovním centru Hostivice. V rámci svého prvního turnaje se starší žáci Talent Škoda JS Plzeň postupně utkali s družstvy Lions Hostivice, Lokomotiva Vršovice, Sokol Vršovice a HC Dukla Praha B. Na turnaj nakonec vyrazila 13- ti členná sestava chlapců sestávající se z kombinace ročníků narození 2005, 2006, 2007 a 2008.

Do úvodního utkání proti Lions Hostivice vstoupili chlapci dobře a rychle se ujali několika brankového vedení, které navyšovali až do konce utkání, kdy na výsledkové tabuli svítil konečný stav 14:5 v náš prospěch. Druhé utkání s Lokomotivou Vršovice bylo od úvodu podstatně vyrovnanější, nedařilo se nám ubránit soupeřovo útočné akce a v útočné fázi jsme tropili jednu chybu za druhou. Zlomem v utkání bylo nasazení našeho "mladého komanda", které soupeře zaskočilo agresivní obranou a rychlým a důrazným řešením útočných akcí. Do poločasu se chlapcům podařilo odskočit na čtyř brankový rozdíl, který hned v úvodu poločasu druhého ještě navýšili. Utkání jsme nakonec dovedli do pětibrankového vítězství 19:14. Ve třetím utkání se nám do cesty postavilo družstvo Sokola Vršovice. Chlapci na soupeře doslova vlétli a poločasové skóre se zastavilo na stavu 13:1 v náš prospěch. Druhý poločas už byl o poznání vyrovnanější, což nakonec znamenalo naše vítězství 23:8. V posledním čtvrtém utkání se chlapcům postavilo do cesty družstvo HC Dukla Praha B. Utkání bylo od úvodního hvizdu velmi vyrovnané, kdy až ve druhé polovině prvního poločasu se nám podařilo odskočit o 3 branky. Druhý poločas pak už byl v režii našich chlapců a utkání dovedli k desetibrankovému vítězství 18:8.

3. turnaj Přebor Prahy, 13. 10. 2019, SPORTCENTRUM HOSTIVICE - výsledky (klikněte)

Podruhé se starší žáci představí v Přeboru Prahy v sobotu 2. 11. 2019 v hale Lokomotivy Vršovice.