#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

3. kolo Plzeňské ligy starších žáků

Starší žáci Talent Škoda JS Plzeň se v sobotu 13. 11. 2021 zúčastnili 3. kola Plzeňské ligy starších žáků. Pořadatelem třetího kola bylo družstvo Sokola Šťáhlavy.

Družstvo starších žáků Talent Škoda JS Plzeň A čekala v rámci turnaje opět trojice utkání na 2 x 18 minut.

V prvním utkání nastoupili chlapci v derby proti béčku. Již od úvodu utkání jsme měli utkání pevně v rukou a poločasové skóre 14:1 bylo odrazem hry na palubovce. Vědomi si toho, že jsme do turnaje vstupovali pouze s osmi hráči do pole, přičemž až na jednoho čekal všechny odpolední dorostenecký program (3 chlapce 1. i 2. liga mladšího dorostu a ostatní 2. liga mladšího dorostu) jsme od desáté minuty druhého poločasu stáhli hru na 5 hráčů v poli, abychom co nejvíc šetřili síly. Utkání jsme dovedli do vítězství 28:10. Ihned po skončení prvního utkání jsme se vrhli do druhého utkání proti domácímu celku ze Šťáhlav. V průbehu prvního poločasu jsme si vypracovali i desetibrankový náskok, který soupeř do poločasu snížil na osmibrankový v poměru 15:7. Vstup do druhého poločasu byl od nás opět bleskový a po necelých šesti minutách poločasu jsme vedli již rozdílem 13 branek. Opět jsme v závěru přistoupili k šetření sil a utkání nakonec dovedli do jedenáctibrankového vítězství 32:21. Jako poslední nás čekalo utkání s družstvem HK Slavie VŠ Plzeň, které se z důvodu problémů se systémem H.net trochu opozdilo a jelikož čekal naše tři chlapce "výlet" do Prahy na 1. ligu mladšího dorostu, nebylo nač čekat. Na soupeře jsme vlétli a poločasový stav 21:4 je toho důkazem. Druhý poločas už jsme odehráli komplet s pěti hráči v poli a utkání dovedli do vysokého vítězství 41:7.

3. turnaj Plzeňská liga 13. 11. 2021 - výsledky

Po třech kolech jsou tak chlapci bez ztráty bodu v čele Plzeňské ligy a do poloviny soutěže je čeká již jen jeden turnaj, a to 4. 12. 2021 v nafukovací hale Bolevecké základní školy.