2. turnaj Přebor Prahy sk. A, 5. 10. 2019, HOSTIVICE

Mladší žáci Talent ŠKODA JS Plzeň se v sobotu 5. 10. 2019 zúčastnili ve Sportovním centru Hostivice 2. kola Přeboru Prahy, jehož pořadatelství připadlo na družstvo HC Dukla Praha A. V rámci druhého turnaje se mladší žáci Talent Škoda JS Plzeň postupně utkali s družstvy Sokol Vršovice, HC Dukla Praha B, HC Dukla Praha A a TJ JM Chodov A.

Úvodní utkání proti Sokol Vršovice bylo od počátku jednoznačnou záležitostí a po poločasu 12:3 ho chlapci dovedli do konečného vítězství v poměru 30:6. Do druhého utkání proti HC Dukla Praha B nevstoupili chlapci vůbec dobře, asi uspokojeni z vysokého vítězství v prvním utkání, přistoupili k utkání vlažně, což se projevovalo zejména na řešení útočné fáze hry. Poločasové vedení 7:5 tak bylo ještě dobrým výsledkem. Po poločasové domluvě již druhý poločas snesl z naší strany přísnějšího měřítka a soupeři jsme se výsledkově vzdalovali až na konečných 23:9. Třetí utkání proti družstvu HC Dukla Praha A bylo o poznání lepší a už v osobní obraně získali chlapci šestibrankové vedení 9:3, které i v klasické hře neustále navyšovali až na konečný stav 22:10. Poslední utkání proti TJ JM Chodov A mělo podobný průběh, poločasové vedení 10:5 a konečný výsledek 20:8 je toho důkazem. Mladší žáci Talent ŠKODA JS Plzeň jsou tak po dvou turnajích Přeboru Prahy zatím bez ztráty bodu.

Stejně jako první turnaj Přeboru Prahy nám i druhé klání ukázalo, jak důležité je míti ve svém družstvu individuálně vyspělé hráče a rovněž jak důležité je míti výkonnostně vyrovnané družstvo. Vyrovnanost našich hráčů je to co nás v prvních dvou turnajích odlišovala od soupeřů. Druhý turnaj se velmi vydařil i Adamovi v brance, který v důležitých momentech družstvo podržel a navíc dokázal rychle a přesně zakládat smrtící protiútoky. Samozřejmě, že i chyby se v našem výkonu našly a na těch je teď spolu s individuálními dovednostmi jednotlivců třeba pracovat.

2. turnaj Přebor Prahy sk. A, 5. 10. 2019, SPORTCENTRUM HOSTIVICE - výsledky (klikněte)


V pořadí 3. turnaj Přeboru Prahy čeká mladší žáky ve sportovní hale TJ JM Chodov v neděli 10. 11. 2019.

Tyto webové stránky používají soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde.