4. turnaj Přebor Prahy sk. A, 23. 11. 2019, HOSTIVICE

Mladší žáci Talent ŠKODA JS Plzeň se v sobotu 23. 11. 2019 zúčastnili ve Sportovním centru Hostivice 4. kola Přeboru Prahy. V rámci třetího turnaje se mladší žáci Talent Škoda JS Plzeň postupně utkali s družstvy Lions Hostivice 2007, HC Dukla Praha A, Lokomotiva Vršovice a HC Dukla Praha B.

Úvodní utkání proti Lions Hostivice 2007 bylo od počátku jednoznačnou záležitostí a po poločasu 14:3 ho chlapci dovedli, po vlažnějším druhém poločasu, do konečného vítězství v poměru 24:5. Ve druhém utkání bylo naším soupeřem družstvo HC Dukla Praha A. Úvodní poločas tvořený osobní hrou byl oproti předpokladům jednoznačnou záležitostí a poločasový stav 10:2 v podstatě znamenal, že otázkou je jen jaký bude brankový rozdíl. Konečný stav 25:6 pak hovoří za vše. Ve třetím utkání proti družstvu Lokomotiva Vršovice byli chlapci od úvodního hvizdu výrazně lepší a poločas skončil hrozivým skóre 14:2. Ani ve druhém poločasu chlapci nepolevili a skóre neustále navyšovali až na konečný stav 33:4. Čtvrté a poslední utkání na turnaji byl souboj s pořádajícím družstvem HC Dukla Praha B. Chlapci na soupeře hned v úvodu vlétli a po 4 minutách byl stav utkání 9:0. Po prostřídání jsme dovedli poločas do vítězství 12:1. Ani druhý poločas nebyl jiný a konečný stav 29:3 je toho důkazem. Čtyři výhry znamenali naše vítězství ve 4. kole Přeboru Prahy.

Čtvrtý turnaj byl jednoznačnou záležitostí (celkové skóre 111:18 je tomu důkazem), až na druhý poločas v prvním utkání, kde chlapci trochu ztráceli koncentraci nelze chlapcům než poděkovat za předvedený výkon. Předvedená hra kolektivu a výkon jednotlivců nám ukazují, že jdeme správnou cestou a že jí musíme jít stále dál. Musíme dál pracovat a dál se zlepšovat, a to zejména v dovednostech jednotlivců, protože právě ty jsou pak tím rozdílem mezi námi a soupeři v jednotlivých utkáních.

Čtvrtý turnaj Přeboru Prahy byl posledním podzimním kláním, znovu se rozběhne až na jaře, kdy nás čeká druhá polovina soutěže.

4. turnaj Přebor Prahy sk. A, 23.  11. 2019, SPORTCENTRUM HOSTIVICE - výsledky (klikněte)

V pořadí 5. turnaj Přeboru Prahy čeká mladší žáky ve Sportcentru Hostivice v sobotu 14. 3. 2020.

V zimní přestávce nás čeká několi nesoutěžních turnajů, kdy hned v pátek  29. 11. 2019 vyrážíme na Milukášský turnaj do Zubří.

Tyto webové stránky používají soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde.