#ORANŽOVÉPEKLO

PODPOŘTE TALENT A PŘIJĎTE NA ZÁPAS OBLEČENI V ORANŽOVÉ, V BARVĚ KLUBU!

2. KOLO 2. LIGY MLADŠÍHO DOROSTU

Mladší dorostenci Talent Škoda JS Plzeň B se v neděli 26. 9. 2021 v rámci 2. kola 2. ligy mladších dorostenců představili na palubovce HK BANÍK MOST.

Po úspěšném vstupu do soutěžního ročníku na domácí palubovce proti Lokomotivě Louny, bylo našim cílem pokusit se potvrdit ve druhém kole dobrý vstup do sezony. Vstup do utkání se nám povedl a po sedmi minutách jsme vedli tříbrankovým rozdílem 4:1. V dobrém výkonu jsme pokračovali až do minuty čtyřiadvacáté, kdy jsme zvyšovali na pětibrankový rozdíl 12:7. Následně jsme si vybrali slabší chvilky a během necelých pěti minut soupeř snížil na rozdíl jediné branky. Do posledních třech minut prvního poločasu jsem tak šli s jednobrankovým vedením 12:11. Jednobrankové vedení jsme do poločasu udrželi a do kabin odcházeli za stavu 13:12 v náš prospěch. I vstup do druhého poločasu se nám povedl a během necelých pěti minut jsme si vzali pětibrankové vedení zpět. Následujících osm minut bylo ve znamení tříbrankových šňůr na obou stranách, kdy neprve soupeř snížil na rozdíl dvou branek, aby jsme následně my zvýšili na rozdíl pěti branek, tentokrát 20:15. Ještě na začátku padesátépáté minuty jsme kráčeli za vedením, kdy jsme vedli o čtyři branky 24:20. Ze čtyřbrankového vedení se bohužel během minuty a půl stalo vedení pouze jednobrankové a čekala nás dramatická koncovka utkání. Domácím se podařilo v poslední minutě vyrovnat na 24:24. Vyrovnání v poslední minutě chlapce nesrazilo a díky rychlé rozehrávce a individuální akci se nám podařilo těsně před závěrečným klaksonem vstřelit 25. branku, která znamenala naše jednobrankové a velmi cenné vítězství 25:24.

STATISTIKA UTKÁNÍ HK Baník Most  - Talent Škoda JS Plzeň B

Po dvou kolech mají mladší dorostenci B plný bodový zisk a ve třetím kole v sobotu 2.10. 2021 od 11:00 hod. budou na domácí palubovce (v hale 3 Městské sportovní haly) hostit družstvo Sokola Vršovice.