Společně za dobrou věc!

Dražba dresů
on-line!

Talent Plzeň ve spolupráci se značkou Kempa pořádal benefiční utkání na podporu projektu Díky dětem, který pomáhá na handicapovaným a jinak znevýhodněným dětem. V těchto dnech již dresy z utkání můžete získat v on-line dražbě na adrese talentplzen.cz/aukce.

Pomozme společně!

V neděli 17.12.2023 odehrál Talent proti Strakonicím benefiční utkání ve speciální sadě zeleno-žlutých dresů. Dražba dresů probíhá on-line na odkaze talentplzen.cz/aukce . Veškerý výtěžek poputuje na podporu projektu Díky dětem. Loni se podařilo na podporu origanizace Loono vybrat skoro 150 000 Kč, překonáme letos tuto hranici?

Projekt Díky dětem

Díky dětem je projekt, který je založen na pomoc dětem v Plzni. Návštěvou vybraných koncertů, představení a dalších akcí, na kterých vystupují právě děti, je možné přispět jiným dětem, které pomoc potřebují. Nejvýznamnější pravidelnou akcí je Kouzlo Vánoc – benefiční galavečer Talentového centra tance Storm Ballet, který se Plzni koná od roku 2013. Letos pomůže i Talent!

Přispějte už nyní!

Libovolnou částkou můžete na projekt Díky dětem přispět ihned. Finanční prostředky jsou spravovány v souladu s Osvědčením o konání veřejné sbírky. Zašlete libovolnou finanční částku na transparentní účet 2801316725 / 2010 a pomozte tak dětem.

Děkujeme za podporu!