Chance playoff Strabag Rail extraligy

Ticketing

Talent Robstav - M.A.T. Plzeň je po roce opět ve finále a opět se utká s týmem z Karviné. K dosažení mistrovského titulu bude potřeba i Vaše podpora v hledišti Městské sportovní haly v Plzni  na Slovanech !

 

Předzápasový progam

Před utkáním čeká všechny fanoušky zhruba 10 minutová předzápasová show. Doražte prosím tedy alespoň 25 minut před utkáním, na pokladnách se mohou tvořit fronty.

 

Termíny utkání

Domácí utkání finálové sériie se odehrají v neděli 12.5.2019 od 10:30 a za týden v neděli 19.5.2019 od 12:30 v Městské sportovní hale v Plzni na Slovanech.

 

Klasicky systém vstupenek, bez místenek

Na toto finále neplatí tzv. místenky (vstupenky na místo), takže vše probíhá tak, jak jsou fanoušci zvyklí celý ročník. Drobnou změnou je rozdělení cenové hladiny vstupenek dle sektorů. V hledišti bude několik příslušníků pořadatelské služby, kteří budou dohlížet aby každý návštěvník byl právě v tom sektru, který má na své vstupence. Na finále neplatí permanentní vstupenky, avšak po jejím předložení držitel obdrží tričko s motivem finále zdarma (k vyzvednutí u hostesek v hale, hned za pokladnami).

 

Ceny, prodej a předprodej vstupenek

Ceny vstupenek platí dle sektorů. Prostřední sektory jsou divácky nejatraktivnější, proto je cena vyšší. Naopak krajní sektory jsou levnější. Sektor F je pak ještě o něco levnější. Více na plánu haly níže. 

Předprodej bude možný v plzeňských prodejnách M.A.T. Lochotínská a Zábělská od čtvrtka 9.5.2019. Na prodejnách bude možné zakoupit jen vstupenky do sektorů A,C,D a případně B,E. Prodej všech zbylých vstupenek do všech sektorů bude možný na hale před utkáním.

Každý fanoušek, který zakoupí vstupenku do sektoru B či E, dostane jako dárek oranžové tričko s motivem finále (bude připraveno v hale) ! Ostatní budou mít možnost toto tričko zakoupit za drobný poplatek přímo na hale.

 

Obrázky