Chance playoff Strabag Rail extraligy

Pojďme na zápas Česko vs Bělorusko

09. 04. 2019


Dva zápasy proti Bělorusku. To je to, co teď mají čeští reprezentanti před sebou. V případě dvou výher by už mohli začít slavit postup na EURO 2020. Trenéři Daniel Kubeš a Jan Filip ale na tohle zatím nehledí a připomínají, že tým se musí soustředit primárně na první domácí zápas.


"Pro nás od začátku bylo Bělorusko jeden z favoritů skupiny. Očekáváme hodně těžký zápas, pro nás je to klíčové utkání, můžeme udělat opravdu velký krok k postupu na mistrovství Evropy," upozorňuje na sílu soupeře i motivaci českého týmu jeden z trenérů českého týmu Daniel Kubeš a dodává: "Nejsem moc dobrý matematik, ale pokud dvakrát vyhrajeme, je to jasné. My se teď ale soustředíme na to první utkání, to je pro nás nejdůležitější a pokusíme se ho vyhrát." Jeho slova doplnil i zkušený český kanonýr Ondřej Zdráhala: "Pokud vyhrajeme doma, jsme na 90 % na EURU. Chceme vyhrát oba zápasy, ale nic jednoduchého to nebude."

Už od 16:30 bude před zápasem Česko - Bělorusko (10. dubna 2019 v 18.10) v hale v Plzni otevřena fanzóna pro fanoušky českého týmu. Vystřelte si na branku. Návštěvník, jehož střela bude nejtvrdší, získá podepsaný dres české reprezentace!

Nezapomeňte si vzít také informační bulletin. K dispozici bude zdarma u vstupu do haly a každý z 500 výtisků bude mít unikátní číslo. Vítězem druhého podepsaného reprezentačního dresu bude právě majitel jednoho z těchto bulletinů, jehož číslo bude vylosováno během poločasové přestávky.

Zápas proti Bělorusku sehraje český tým 10. dubna od 18.10 v hale TJ Lokomotiva v Plzni, v odvetě se týmy poměří 14. dubna od 17 hodin v Minsku.  (Text: ČSH)

Poslední vstupenky k dispozici na https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/ceska-republika-belorusko-hazena-muzi-124189