Jenže předtím museli poctivě odmakat více než hodinový kruhový trénink. A pak přišly ještě ke slovu i cvičení s házenkářskými míči, které brali Plzeňáci s sebou do Rakouska vůbec poprvé.

„Čtrnáct dnů jsme jenom běhali, tahali jsme činky a medicinbaly. Bral jsem to hlavně jako zpestření, aby si to kluci pomalinku osahali. Doufám, že se to ukáže jako dobrý tah a v pondělí na to hned vlítneme naostro,“ naznačil kouč Talentu, že po návratu do Plzně už budou hlavní náplní přípravy házenkářské věci.A jen tak pro pořádek. Jak, že skončilo tradiční fotbalové klání? Výhrou starých 3:1, přispěl k ní výbornými zákroky v brance i 31letý Srb s chorvatským pasem Milan Ivančev, který je při házené v týmu ale spíš os střílení branek. Při fotbale se však vždycky hrne do branky. „Baví mně to,“ usmál se veselý chlapík, který v Plzni zahajuje už třetí sezonu.

„Jsem tady spokojený,“ prohlásil na terase penzionu Golm v Tschagguns. Jeden přestup ale v létě přece jen stihl, doma v Srbsku se oženil s přítelkyní Dianou, také házenkářkou. „Ona hraje srbskou ligu, já jsem teď v Plzni. Uvidíme po sezoně, jak budeme pokračovat,“ říkal Ivančev. Už loni mluvil o tom, že by ho přítelkyně mohla do Čech následovat.