„Bereme to jako kvalitní přípravu na další fázi extraligy. Do Vánoc nás čekají ještě těžké zápasy. Potřebujeme mít 16 hráčům připravených, aby mohli kdykoliv naskočit,“ uvedl trenér Michal Tonar ke vstupu do Českého poháru. Po nedělním souboji se španělskou Anaitasunou (23:30) dal svým svěřencům jeden den volnější, ale teď už se opět naplno chystají na extraligové boje.

 

Do nich znovu vstoupí 4. listopadu zápasem v Jičíně, doma se opět představí v neděli 12. listopadu, kdy vyzvou od 10.30 hodin lídra tabulky Zubří. „V listopadu nás čekají těžké zápasy. Teď máme prostor, abychom zase trošičku potrénovali, zapracuje na kondici a zkusíme doladit i herní věci,“ pokračoval kouč plzeňského Talentu.

 

Doufá, že už bude moci naplno trénovat i jeho syn Jakub, jenž s bolavým kotníkem vynechal poslední dva zápasy. „A věřím, že po zranění se do tréninku pomalu zapojí i kapitán Petr Vinkelhöfer, i když na hru to zatím nebude,“ doufá plzeňský kouč také v brzký návrat jednoho z lídrů týmu. Vinkelhöfer vynechal kvůli problémům s kolenem už druhou polovinu minulé sezony, v létě pak musel podstoupit operaci.