Hosté tahali od začátku zápasu za kratší konec, i když si šance vypracovali, neproměňovali je a Kopřivničtí potrestali každou jejich chybu. Střelecky se v dresu domácích dařilo především Bukovskému a Hanusovi, autorům šesti branek.

„Byl to nepovedený zápas se vším všudy. Udělali jsme šestnáct technických chyb, to je tak na dva zápasy. Osmadvacet inkasovaných branek je taky dost, ale hlavní problém vidím pořád v útoku. Nedáváme ani jasné šance,“ zlobil se trenér Michal Tonar.

„Měl jsem pocit, že soupeře přehráváme, ale naše koncovka je žalostná,“ zopakoval kouč Talentu. Na spravení nálady v týmu moc času není, už ve středu si plzeňští házenkáři předehrávají doma zápas 4. extraligového kola s Karvinou. „Zkusíme zapracovat individuálními tréninky na tom, aby si kluci zvýšili sebevědomí,“ naznačil Michal Tonar st.

Náročný program jeho týmu pak pokračuje i po utkání s Karvinou, neboť vedle extraligových zápasů čeká plzeňský Talent i druhé kolo Poháru EHF se španělskou Helvetií Anaitasuna (8. října v Pamploně, 15. října v Plzni).

„Budeme teď hodně hrát a regenerovat, na trénink nebude moc času. Zápasy jdou v rychlém sledu,“ dodal plzeňský trenér.

 

KH Kopřivnice – Talent Robstav-M.A.T. Plzeň 28:26 (17:14). Nejvíce branek domácích: Bukovský a Hanus po 6, Jan Gřes a Hardt po 3, Mynář 3/2. Sedmičky: 4/2:4/2. Vyloučení: 4:6, ČK: J. Tonar. Rozhodčí: Kozler, Zych. Diváků: 420. Sestava a branky Talentu: J. Štochl, Herajt, Šmíd – Šafránek 1, Ivancev 6/1, M. Tonar 6, Šindelář 2, Stehlík 2/1, Poloz 4, J. Tonar 2, Šíra 2, Chmelík 1, Fořt, Jonáš, Rom, Kačín.