Do konce roku nás čekají ještě důležité zápasy, potřebujeme být na tuhle fázi extraligy kvalitně připraveni,“ říkal ještě před reprezentační přestávkou plzeňský kouč Michal Tonar. Před Vánoci čekají na jeho svěřence ještě zápasy ve Strakonicích (18. 11.), doma s pražskou Duklou (26. 11.), v Brně (2. 12.) a druhou polovinu základní části pak začnou v Hranicích (10. 12.) a v posledním ligovém zápase letošního roku přivítají Nové Veselí (17. 12.).

Od pondělí už trénují plzeňští házenkáři kompletní, k týmu se připojil i zkušený Jan Stehlík, který byl s národním týmem na dvou přípravných zápasech v Černé Hoře. V tom prvním přispěl dvěma góly k vítězství 28:26, při sobotní odvetě (22:23) neskóroval.

Vedle extraligy pokračuje Talent Plzeň po vítězství na palubovce pražské Slavie (41:16) i v Českém poháru. V osmifinále jim los přisoudil za soupeře Loko České Budějovice, hrát by se mělo 16. listopadu od 19 hodin na jihu Čech.

 

Další osmifinálové dvojice: Ronal Jičín - Dukla Praha, AŠ Mladá Boleslav - Nové Veselí, Město Lovosice - HBC Strakonice, HBC Karviná - HC ROBE Zubří, MHK Karviná - SKKP Brno, SKP Frýdek Místek - KH Kopřivnice, Tatral Litovel - Cement Hranice.