„Na to se těším celé jaro. Už zápas s Duklou v Plzni jsem si užil, ale bohužel jsme jen remizovali. Teď to bude ještě zajímavější, přijde se podívat spousta kámošů z Prahy,“ říká pravé křídlo Talentu Robstav-M.A.T.

 

Pokud Duklu porazíte, budete mít velkou šanci vtěsnat se do první čtyřky? Je to pro vás zápas jara?

Takhle na to nenahlížím. Já bych tam hrozně rád vyhrál a ukázal jim, že mi měli dávat více šancí. Ale zápasem jara bych to nenazýval.

 

Předchozí dva zápasy venku, ve Frýdku-Místku i v Zubří, jste prohráli o gól. Není to k vzteku?
Porážku o gól v Zubří jsem bral pozitivně, protože je to mužstvo z čela tabulky. I když nastoupilo s hodně mladými hráči, tak se úplně nečekalo, že tam zabodujeme. Zato ve Frýdku byla prohra jednoznačné zklamání, hodně mě štvala.

 

Při absenci Jana Stehlíka, se posunul David Poloz na spojku a vy teď dostáváte na křídle více prostoru. Jste s tím spokojený?

Jsem, i když je to bohužel na úkor kluků, kteří se zranili. Nicméně jsem rád, že od trenéra dostávám šanci. Dobře ale vím, že s tím nenakládám vždycky jak bych mohl a hlavně měl. Soustředím se ale na každý zápas, aby přišlo zlepšení.

 

Nechtěl byste si to zkusit také na spojce, jako David Poloz?
Chtěl, hrál jsem ji až do dorostu. Ale David má i na tomto postu přece jen odehráno víc zápasů a hlavně na vyšší úrovni. Hrál ji i v mužích ve Zlíně.