Chance playoff Strabag Rail extraligy

Mladší dorostenci potvrdili stoupající formu i proti lovcům z Lovosic

12. 03. 2019

Mladší dorost po kvalitně odehraném utkání na Dukle vstupovali do zápasu s Lovosicemi v roli favorita, kterou také hned od začátku potvrzovali. Ovládli tak první poločas 18:14, a i poločasový výsledek mohl být výraznější, nebýt několika zbytečných chyb těsně před přestávkou.

Buhužel hned zkraje druhé půle jsme šli vlastní neakceptovatelnou nedisciplinovaností na 4 minuty do oslabení a soupeře tím vrátili do zápasu a dokonce do vedení 18:19. Po oddechovém čase jsme se již opět dostali k vcelku kvalitnímu hernímu projevu a suveréně ovládli posledních 20 min. utkání, které jsme nakonec vyhráli 33:25. Kromě výsledku a hry, zejména na začátku a v posledních 20ti minutách hry,  bych vyzdvihl (kromě tradičně nadstandartního výkonu Lea Kaplana) hráče, kteří nedostávají tolik prostoru. V tomto utkání se dostali na hřiště v trochu větší míře, a svoji příležitost vesměs využili. Stejně tak mě těší výkon obou brankářů.