Chance playoff Strabag Rail extraligy

Litovel nesmíme podcenit, varuje kouč

07. 03. 2019


Házenkáři Talentu Robstav-M.A.T. Plzeň sehrají v sobotu poslední domácí zápas v základní části Strabag Rail extraligy. V městské hale na Slovanech hostí od 18 hodin Litovel.

Nováček nejvyšší české soutěže je po dvaceti kolech beznadějně poslední, na kontě má pouhé dva body. Na jedenácté Brno jich ztrácí sedm.
"My nehodláme nic podcenit, i když by k tomu postavení soupeře molo svádět. Nebudeme je posuzovat podle předchozích výsledků. Poctivě se na utkání připravuje, chceme závěr dlouhodobé části zvládnout vítězně," prohlásil plzeňský trenér Michal Tonar st.
Upozornil také na to, že Litovel se v zimní pauze posílila o dva slovenského pivota Marka Páleše z Topoľčan a také levorukého odchovance Josefa Pohlmanna, jenž se vrátil do sestavy extraligového celku po čtyřech letech a předtím působil i v Plzni.
"Litovel se herně zvedá, je vidět, že si na extraligu zvykají, ale to nic nemění na našich plánech doma vyhrávat," doplnil trenér Talentu. K dispozici opět nebude mít zraněného Doudu a nemocného Šafránka, šanci by měl dostat dorostenec Říha.
"Doufám, že přijdou lidi, i když fotbalisté Viktorky hrají prakticky ve stejnou dobu na Spartě a je to v televizi. Já věřím, že naši věrní nás v tom nenechají. Minule proti Jičínu vytvořili perfektní atmosféru," vzkázal trenér Tonar fanouškům Talentu.