Chance playoff Strabag Rail extraligy

Hodnocení trenéra Pirocha 1. a 2. kola ligy staršího dorostu.

05. 10. 2018


TALENT PLZEŇ vs KARVINÁ (I.LIGA ST. DOROST)

Po neúspěšné předehrávce v Novém Veselí jsme přivítali družstvo Karviné. Od prvních minut to bylo velmi vyrovnané utkání. Na obou stranách předváděli své umění hlavně brankaři. Celý první poločas jsme výborně bránili a dokázali se vyrovnat i se soupeřovou hrou bez brankaře.  Karviná se nás snažila přehrát  hráčem na víc. V druhém poločase jsme pokračovali výborným výkonem nejen v obranné fázi, ale i v postupném útoku kluci zodpovědně zakončovali připravené akce.  15 min před koncem utkání jsme odskočili na rozdíl 3 branek a vydrželi v našem soustředěném výkonu až do závěrečné sirény.

Kluky musím pochválit ,  předvedli velmi kvalitní a hlavně soustředěný výkon. Střelecky se dařilo Říhovi , Sedlákovi ,  Flieglovi a vynikající výkon předvedl brankář Křesťan.

Jiří Piroch

TALENT PLZEŇ vs  DUKLA PRAHA (I.LIGA ST.DOROST)

 Do utkání jsme vstoupili bez chyb, během pěti minut jsme vedli již 4:0. Trenér soupeře si vzal oddechový čas a tím bohužel přišla nepochopitelná změna v naší hře. Začali jsme dělat jednoduché chyby v postupném útoku, které soupeř trestal rychlými protiútoky. V 15. minutě přišlo zranění Martina Říhy a Cvikla, kteří do této doby hráli velmi dobře. Po nevydařeném poločase jsme si v kabině řekli, že musíme hlavně v postupném útoku zlepšit činnost spojek a nechybovat tolik v rozehrávce. Bohužel hned v prvních minutách druhého poločasu jsme udělali opět několik chyb a soupeř odskočil až na rozdíl 10-ti branek. V té době jsme dali možnost všem hráčům z lavičky, utkání se nám již ale nepodařilo zvrátit. Dukla nás přehrála ve všech činnostech. Doufám, že se rychle z této prohry zvedneme a poučíme .

V neděli nás čeká zápas v Lovosicích , kde chceme napravit domácí prohru.

Jiří Piroch