Chance playoff Strabag Rail extraligy

4. turnaj Přebor Prahy sk. A, 17. 11. 2018, HOSTIVICE - BŘVE

19. 11. 2018


Mladší žáci Talent Škoda JS Plzeň měli v sobotu 17. 11. 2018 na programu 4. turnaj Přeboru Prahy sk. A v rámci soutěžního ročníku 2018/2019, který byl uspořádán ve sportovní hale v Hostivicích - Břvích. V rámci 4. kola turnajů Přeboru Prahy se mladší žáci Talent Škoda JS Plzeň postupně utkali s družstvy Lions Hostivice 2006, Dukla Praha A, Dukla Praha B a TJ JM Chodov.

V pořadí čtvrtý turnaj Přeboru Prahy zvládli mladší žáci výsledkově stejně jako předchozí tři turnaje a v Přeboru Prahy drží zatím neporazitelnost. Herně to ovšem nebylo úplně ono - chlapci se dopouštěli obrovského množství technických chyb, zejména v osobní hře a rovněž v útočné fázi v průběhu klasické hry. Díky velmi dobré obranné hře dovedli chlapci všechna utkání k vítězství. V útočné hře se chlapci místy hledali a né zrovna dobře řešili nastalé situace. Někdy přemíra snahy a komlikované řešení znamenali laciné ztráty míčů, které soupeři trestali.

Výsledkově chlapci obstáli, ale čeká nás stále hodně práce na vylepšení jejich individuálních dovedností a řešení herních situací, zejména spolupráce dvojic až trojic v útočné fázi hry (jednoduchá řešení rychlého přechodu do útoku, střelba spojek z dálky atd.). Naším cílem je nadále zlepšovat obrannou fázi hry, kterou považujeme za stěžejní a která stojí za výsledovými úspěchy družstva. Dále je třeba výrazně zapracovat a zlepšit individuální dovednosti co se týče řešení útočných situací, obzláště "udržení" herního prostoru konkrétních postů, které nám na turnaji dělalo velké problémy a mělo za následek velmi sporadickou střelbu z dálky, která nás v předchozích turnajích zdobila. 

4. turnaj Přebor Prahy sk. A, 17. 11. 2018, HOSTIVICE - BŘVE -  výsledky (klikněte)

Další v pořadí 5. turnaj Přeboru Prahy čeká mladší žáky v sobotu 1. 12. 2018 opět ve sportovní hale v Hostivicích - Břvích.